523 350 019
Pn - Pt 8:00 - 17:00
kontakt@automator.pl
O nas Blog Kontakt
  1. Strona główna
  2. Nadwozie
  3. Listwy, emblematy i osłony
Automator.pl - Najlepsze oferty zawsze na wyciągnięcie ręki.

Pamiętaj, że listwa zderzaka, a także emblematy samochodowe mają wiele istotnych funkcji, dlatego nie zwlekaj z ich zakupem! Sprawdź, co możesz otrzymać w naszym sklepie!

Wielki wybór osłon i listew

Szukasz wysokiej klasy osłon i nakładek? Dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz listwy, emblematy i osłony najlepszych producentów. Nowa nakładka zderzaka czy nakładka na zderzak tylny będzie dostępna szybko i w bardzo dobrej cenie. Mamy produkty takich producentów jak SWAG czy Topran, słynący z wyjątkowej klasy wyrobów motoryzacyjnych. 

Oprócz oryginalnych części mamy też całą masę świetnych zamienników w bardzo dobrych cenach, które idealnie wypełniają rolę oryginałów. 

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju clipy ochronne, listwy zderzaków przednich i zderzaków tylnych, emblematy, nakładki na zderzaki i drzwi, atrapy i wiele innych elementów pasujących do większości współczesnych samochodów osobowych. Z naszą pomocą z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Nakładka na zderzak musi być odporna!

Dlatego dbamy o jakość oferowanych przez nas produktów. Wszystkie elementy, które znajdziesz na Automator.pl przeszły szereg testów potwierdzających ich jakość i przystosowanie do pracy. Przy częściach ochronnych to bardzo ważne, bo przyjmują na siebie ewentualne otarcia, a nawet uderzenia z zewnątrz. 

Automator.pl oferuje minimum 24 miesięczną gwarancję na wszystkie części z naszego sklepu. Przez ten czas możesz być spokojny o pracę zakupionych rzeczy. Co więcej, wszystkie zamówienia wysyłamy ekspresowo, bo już w ciągu 24 godzin. Zakupy szybko trafią pod twoje drzwi.

Nakładki na zderzak i inne elementy - czy są tylko by wyglądać?

Czy auto powinno być wyposażone w nakładki i elementy ochronne? Niektórzy kierowcy sami je usuwają albo szukają aut, które tych części nie mają. Jednak nakładka na zderzak jest potrzebna i możesz przekonać się o tym… na parkingu!

Samochód na co dzień styka się z masą niebezpiecznych momentów, które mogą uszkodzić jego lakier i nadwozie. Wśród nich są m.in. parkowanie, otwieranie drzwi, cofanie i mnóstwo innych, pozornie dla ciebie nieistotnych spraw, zagrażających autu. Aby je chronić w samochodzie montowane są ochronne elementy takie jak nakładka na zderzak czy drzwi. Jak działa i jakie jeszcze ma funkcje? 

Wizualnie i ochronnie

Zostańmy na razie przy funkcji ochronnej. Zderzaki są bardzo wrażliwe, szczególnie na kantach. Podczas jazdy spotykają na swojej drodze masę mniejszych i większych przeszkód takie jak owady, piasek, drobne kawałki betonu, pestki od owoców i wiele innych rzeczy, których na drodze jest pełno.

Jeżeli wszystko to lądowałoby na zderzaku, to szybko jego lakier zostałby uszkodzony. Tym samym rozpocząłby się proces gnicia, a rdza wyżarłaby cały element. Aby tego uniknąć, we wrażliwych miejscach producenci zaczęli montować listwy. Niektóre zobaczyć można wyłącznie na zderzakach, starsze modele mają natomiast specjalne listwy na drzwiach (coraz rzadziej się je już spotyka).

Te ochronią auto przed otarciami, rysami i innymi uszkodzeniami zarówno podczas jazdy, jak i postoju! 

To jednak nie jedyna funkcja. Listwy i emblematy dodają autu charakteru. Sprawiają, że staje się on agresywny. Nie zawsze trzeba stawiać na czarne elementy. Niektóre pojazdy mają wersję z listwami w kolorze całego nadwozia!

Kiedy je zmieniać?

Oczywiście, ciągły atak z zewnątrz sprawia, że listwy się psują. Po latach są popękane i porysowane. Patrz i obserwuj uszkodzenia, bo jeżeli stwierdzisz, że dotychczasowe nakładki wysłużyły się i obniżają wizualną wartość samochodu – wymień je!

Będziesz mógł to zrobić samemu. W większości modeli do wymiany będziesz potrzebował wyłącznie śrubokręta, bo nakładki na zderzak są zamocowane na wcisk lub śruby. Jeżeli chodzi natomiast o listwy na drzwiach, to tu będziesz musiał pokombinować.

Niektóre elementy są przyklejone na taśmę dwustronną. Inne natomiast wciskasz na specjalne clipy, które trzymają całą konstrukcję. Nie jest to jednak nic trudnego i w jednym i drugim przypadku powinieneś świetnie dać sobie radę!

A co jeżeli nie zmienię listew?

Po pierwsze, twój samochód nie będzie się już tak ładnie prezentował. Po drugie, w uszkodzone listwy i nakładki może wlatywać woda, która prędzej czy później zacznie generować rdzę. Nie warto więc czekać z wymianą tych elementów.


Listwy, emblematy i osłony

Nakładka na zderzak, emblematy i osłony

Chcesz, aby Twój samochód wyglądał atrakcyjnie, a dodatkowo był odporny na zarysowania? Musisz mieć wysokiej klasy listwy i osłony. Nakładka na zderzak chroni elementy lakierowane przed uszkodzeniem. Aby podobne części spełniały swoją rolę, muszą być trwałe. Takie znajdziesz na Automator.pl!

» Czytaj więcej

Producenci:

Sortuj według:
Strona z 1

Widok listy:

2,48
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka 2-3 dni robocze

2,57
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka już w poniedziałek

4,06
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka już w poniedziałek

10,07
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka już w poniedziałek

19,04
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka już w poniedziałek

23,80
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka już w poniedziałek

30,15
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka już w poniedziałek

57,34
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka już w poniedziałek


Strona z 1

Oferta specjalna!
Infolinia dział Zamówień
523 350 019