523 350 019
Pn - Pt 8:00 - 17:00
kontakt@automator.pl
O nas Blog Kontakt
  1. Strona główna
  2. Nadwozie
  3. Mocowanie chłodnicy
Automator.pl - Najlepsze oferty zawsze na wyciągnięcie ręki.

Jak działa chłodnica?

Sprawna chłodnica jest ważna zarówno latem, jak i zimą. Kiedy jest ciepło zabezpiecza silnik przed przegrzaniem, a kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera, pomaga ogrzać przestrzeń we wnętrzu samochodu, a nawet pozwala podgrzać niektóre elementy wyposażenia.

Oczywiście aby chłodnica działała prawidłowo, cały układ musi być sprawny i szczelny. Co więcej, w im lepszej kondycji jest układ chłodzenia, tym lepiej dla silnika i naszej kieszeni. Im szybciej bowiem rozgrzeje się jednostka napędowa, tym mniej paliwa będzie zużywać.

Liczą się zatem wszystkie elementy — od samej chłodnicy, poprzez wentylator, uszczelki i pierścienie uszczelniające, aż po części składowe mocowania chłodnicy. To te elementy utrzymują chłodnicę we właściwym miejscu i pozwalają na jej bezpieczną i efektywną pracę. Są z tego powodu narażone na szybkie zużycie. Mogą także ucierpieć podczas kolizji — złamać się bądź wygiąć, przez co nie nadają się do dalszej eksploatacji. 

Objawem takiej usterki może być niepokojące stukanie dochodzące spod maski, ale też zbyt szybki wzrost temperatury silnika, który może spowodować jego przegrzanie. A naprawa takiej awarii może już kosztować całkiem sporo.

Wysoka jakość za rozsądną cenę

W sklepie Automator.pl dostaniesz mocowania chłodnicy i podpory radiatora renomowanej marki Vaico. Produkty te wykonane są z wysokiej jakości materiałów i poddawane są surowym kontrolom jakości. Dzięki temu stanowią one perfekcyjną alternatywę dla oryginalnych części.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe oraz objęte co najmniej 24-miesięczną gwarancją. Dostarczamy je najpóźniej w ciągu 48 godzin (za darmo jeśli zamówienie przekracza wartość 100 zł!). Jeśli zdecydujesz się na odbiór osobisty zamówionych części, możesz to zrobić nawet tego samego dnia, w którym złożyłeś zamówienie.

Na zwrot zamówionych części bez konieczności podawania przyczyny masz 14 dni. Jeśli nie jesteś pewien, które elementy będą pasować do Twojego pojazdu, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych ekspertów. Na pewno znajdą rozwiązanie, które cię zadowoli!


Mocowanie chłodnicy

Mocowanie chłodnicy

Sprawny układ chłodzenia jest niezbędny do prawidłowej pracy silnika i nie tylko. Każdy jego element powinien być bezawaryjny aby utrzymać właściwą temperaturę, czyli uniknąć przegrzania. W tym z kolei pomaga chłodnica.

» Czytaj więcej

Producenci:

Sortuj według:
Strona z 1

Widok listy:

40,22
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka jutro


Strona z 1

Oferta specjalna!
Infolinia dział Zamówień
523 350 019