523 350 019
Pn - Pt 8:00 - 18:00 Sob 8:00 - 14:00
kontakt@automator.pl
O nas Blog Kontakt
  1. Strona główna
  2. Układ hamulcowy
  3. Hamulce o wysokiej skuteczności
Automator.pl - Najlepsze oferty zawsze na wyciągnięcie ręki.

Hamulec wysokiej skuteczności w ofercie

W tej kategorii znajdziesz elementy układu hamulcowego. Oferowany asortyment pozwoli Ci skompletować części potrzebne do wymiany hamulców wysokiej jakości. W ofercie znajdują się klocki hamulcowe wysokiej jakości, przewody hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prezentowane tarcze cechuje wytrzymałość, dzięki czemu są bardziej odporne na tarcie niż standardowe tarcze w innych układach. Elastyczne przewody wykonane są z giętkiego tworzywa, które zachowuje oryginalny wygląd przez długi czas bez  konieczności wymiany. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów przedłużysz żywotność swojego auta.

Bogaty wybór produktów pozwoli Ci z łatwością dobrać odpowiedni osprzęt do Twojego typu pojazdu. W innych kategoriach znajdziesz również części przeznaczone do hamulców bębnowych i postojowych.


Hamulce o wysokiej skuteczności

Hamulce wysokiej skuteczności

Aby Twój samochód pozostawał w doskonałym stanie przez długi czas konieczne jest odpowiednie zadbanie o wszystkie układy. Zwłaszcza podczas sezonu zimowego należy dbać o odpowiednią konserwację części, po to by samochód nie zawiódł podczas trudnych warunków pogodowych.

 

» Czytaj więcej

Producenci:

Sortuj według:
Strona z 1

Widok listy:


Strona z 1

Zadzwoń do Nas :)
523 350 019