523 350 019
Pn - Pt 8:00 - 17:00
kontakt@automator.pl
O nas Blog Kontakt
 1. Strona główna

Wyposażenie wnętrza

W kategorii wyposażenie wnętrza znajdziesz między innymi:

 • Podnośniki szyb
 • Sprężyny gazowe
 • Klamki
 • Siedzenia

  W asortymencie działu "wnętrze" sklepu Automator znajdziesz też szereg innych części i elementów, w  takich podkategoriach jak: kierownica , lusterko wewnętrzne, mocowanie koła zapasowego, obicia tapicerskie, osłona przeciwsłoneczna, pedały czy systemy dachowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą artykułów z kategorii wnętrze!

Wybierz kategorię:

Najlepsze ceny i największy wybór w kategorii wyposażenie wnętrza pojazdu.

Od wnętrza pojazdu, a konkretniej od wyposażenia i sposobu jego rozplanowania, w dużym stopniu zależy komfort jazdy. W końcu to właśnie tutaj znajdują się wszystkie urządzenia umożliwiające prowadzenie samochodu i zarządzanie jego funkcjonalnością – włączniki, wskaźniki, mechanizmy sterowania, itd.

Do podstawowych wewnętrznych rozwiązań konstrukcyjnych, które pozwalają osiągnąć wysoką wygodę podróży, możemy zaliczyć:

 • montowanie foteli zapewniających prawidłową, niemęczącą pozycję oraz tłumienie drgań,
 • umieszczanie wskaźników pod przednią szybą, w zasięgu wzroku kierowcy,
 • ustawienie pedałów tak, aby długotrwałe trzymanie nóg w jednej pozycji nie było dla kierującego męczące,
 • montowanie okien gwarantujących dobrą widoczność we wszystkich kierunkach,
 • instalowanie urządzeń do ogrzewania i wentylacji lub zespołu klimatyzacyjnego – który dodatkowo utrzymuje zaprogramowany poziom temperatury i wilgotności powietrza.

Naturalnie, od wyposażenia najnowszych samochodów oczekuje się czegoś więcej niż tylko obecności powyższych, podstawowych elementów. Co więcej, dla wielu kierowców przymierzających się do zakupu nowego auta, wnętrze pojazdu stanowi jeden z najistotniejszych czynników branych pod uwagę przy porównywaniu poszczególnych modeli. Ergonomiczne, umożliwiające komfortową jazdę, wykonane z wysokiej jakości materiałów, utrzymane w atrakcyjnej kolorystyce, wyposażone w efektywne rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa, z wygodnym systemem komunikacji na linii kierowca-pojazd, o wysokiej wartości użytkowej, a przy tym gwarantujące pożądane doznania estetyczne – w najnowszych pojazdach takie wnętrze jest już standardem.

Oferta specjalna!
Infolinia dział Zamówień
523 350 019