523 350 019
Pn - Pt 8:00 - 17:00
kontakt@automator.pl
O nas Blog Kontakt
  1. Strona główna
  2. Wyposażenie wnętrza
  3. Klamki
Automator.pl - Najlepsze oferty zawsze na wyciągnięcie ręki.

Kiedy warto wymienić klamki samochodowe?

Trudno wyobrazić sobie obsługę auta, w którym zabraknie tak podstawowego osprzętu jak uchwyty drzwi i zamki. Klamki do drzwi samochodowych umożliwiają bowiem wygodne wydostanie się z pojazdu; gdy funkcjonują one nieprawidłowo, będziemy mieć trudności z opuszczeniem kabiny. 

Uchwyty do drzwi najczęściej wykonane są z tworzyw sztucznych. Jak każdy element w naszym aucie, również one z czasem ulegają zużyciu, kwalifikując się do wymiany. Najczęściej wystarczy tylko wymienić wewnętrzny uchwyt zamontowany w boczku drzwi. Nowe części nie kosztują dużo, zaś sama wymiana jest bardzo prosta i nie powinna sprawić  większych problemów. 

Uchwyt do drzwi – najczęstsze usterki

Najbardziej powszechne usterki związane z klamkami samochodowymi to przede wszystkim złamania, pęknięcia, a także przetarcia każda z nich nie tylko obniża estetykę wnętrza, lecz także utrudnia codzienne korzystanie z pojazdu. Zwróćmy uwagę, że wytrzymałość klamek jest ściśle uzależniona od materiałów użytych do produkcji auta wraz ze standardem wykończenia. Im bardziej “budżetowy” samochód, tym szybciej zużywać się w nim będą elementy wykończeniowe (w tym także uchwyty do drzwi). 

Klamki z czasem mogą też po prostu się zepsuć nawet jeśli na ich powierzchni nie widać żadnych poważniejszych uszkodzeń. Uchwyt do drzwi, który zaczyna działać ciężko i z dużymi oporami, najczęściej wymagać będzie rychłej wymiany. Dotyczy to zwłaszcza aut, w których ta część poddana jest wytężonej eksploatacji. Mowa tu m.in. o taksówkach i innych samochodach wykorzystywanych w celu przewozu osób. 

Klamki do drzwi samochodowych – jak je dobrać?

Czym kierować się w trakcie zakupu nowej klamki samochodowej? Przy jej doborze najbardziej istotnym parametrem będzie po prostu marka, model i rocznik naszego auta. Każda z prezentowanych przez nas ofert zawiera dokładne informacje na ten temat, które umożliwiają ścisłe dopasowanie danego podzespołu do danego samochodu. 

Jeśli jednak w sklepie nie widzimy klamki przeznaczonej specjalnie do naszego auta, możemy spróbować dobrać klamkę pod wymiar trzeba będzie zatem dokładnie sprawdzić długość i szerokość uszkodzonego uchwytu wraz z głębokością, jaką zajmuje w boczku drzwi. Chociaż ten sposób może wydawać się ryzykowny, to jednak w przypadku tak nieskomplikowanej części jak uchwyt drzwi, taka operacja może zakończyć się pełnym sukcesem.  


Klamki

Klamki samochodowe i elementy ryglujące

Niezawodne i wytrzymałe klamki samochodowe wewnętrzne wszystkie w najlepszych na rynku cenach! Sklep Automator.pl prezentuje uchwyty do drzwi samochodowych wraz z resztą osprzętu niezbędnego do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tych podzespołów.

W naszym sklepie znajdziesz wewnętrzne klamki samochodowe, których wymiary i funkcjonalność dopasowana jest do większości modeli nowoczesnych aut. Oferujemy wyroby renomowanych producentów, wśród których znajdziesz zarówno wytrzymałe, niedrogie zamienniki, jak również wysokiej jakości części oryginalne. 

Na Automator.pl znajdziesz m.in. produkty firm Topran krajowego lidera w dziedzinie zamienników części samochodowych. Możesz również przebierać w uchwytach włoskiego producenta Miraglio oraz wyrobach oryginalnych marki SWAG. Każdy z produktów oferujemy w konkurencyjnych cenach.

Wszystkie uchwyty do drzwi i przyciski ryglujące wysyłamy w ciągu 24 godzin od zakupu. Każdy produkt z naszego sklepu obejmujemy także 14-dniowym prawem zwrotu bez potrzeby podawania przyczyny rezygnacji. 

Życzymy udanych zakupów!

» Czytaj więcej

Producenci:

Sortuj według:
Strona z 1

Widok listy:

1,06
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka jutro

1,56
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka jutro

32,73
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka 2-3 dni robocze

32,73
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka 2-3 dni robocze

36,65
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka 2-3 dni robocze

42,95
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka jutro

56,03
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka 2-3 dni robocze

62,00
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka jutro

75,34
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka jutro

96,64
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka jutro

383,08
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka jutro

402,05
SZT.
Produkt dostępny
Wysyłka jutro

118,12
SZT.
Produkt niedostępny


Strona z 1

Oferta specjalna!
Infolinia dział Zamówień
523 350 019