Kategorie

Olej silnikowy i dodatki w praktyce

Silnik zużywa się bowiem najbardziej w momencie uruchomienia oraz w trakcie pokonywania pierwszych kilometrów – czyli w sytuacjach, gdy olej nie pracuje w swojej typowej temperaturze roboczej. Choć w tych przypadkach każdy olej silnikowy gorzej pełni swoje funkcje, dobry gatunkowo produkt jest w stanie odłożyć w czasie negatywne skutki pracy silnika w niskich temperaturach (np. zużycie turbosprężarek, awarię zaworów recyrkulacji spalin).

Należy także pamiętać, że rolą oleju jest nie tylko smarowanie czy chłodzenie silnika, ale też pochłanianie zanieczyszczeń powstających podczas spalania paliwa.

W tym dziale znajdziesz oleje silnikowe renomowanych producentów takich jak CASTROL, ELF, MOBIL, OE czy TOTAL, spośród których bez problemu wybierzesz produkt dopasowany do silnika Twojego auta.

Możesz też tutaj zakupić wszelkiego rodzaju dodatki do oleju – środki zapobiegające jego wyciekom, zmniejszające tarcie, oczyszczające silnik z osadu, itd.

Nie wiesz jaki olej silnikowy lepiej sprawdzi się latem?

Szukasz najlepszego rozwiązania na zimę?

Wahasz się czy wybrać syntetyk czy też minerał?

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości związanych z wyborem oleju silnikowego, skontaktuj się z nami!

Olej / dodatki

Olej / dodatki

Olej silnikowy i dodatki

Obecnie, zarówno silniki benzynowe jak i diesle dzielnie znoszą nawet kilkusettysięczne przebiegi. Jeśli chcesz zapewnić  sercu swojego auta taką długowieczność, musisz zatroszczyć się jednak o to, aby wykonywało ono swoją pracę w towarzystwie wysokiej jakości oleju.

Czytaj więcej...

Wybór produktów z tej kategorii zależy od wielu czynników, jak np. dotychczasowa eksploatacja lub stan techniczny pojazdu. Prezentowane poniżej produkty są uniwersalne i należy z nich wybrać odpowiedni do danego auta.

Wystąpił błąd podczas pobierania towarów.
Odśwież stronę, aby spróbować ponownie.
Nic nie znaleziono.
Poniższe produkty aktualnie są niedostępne. Zadzwoń i zapytaj 525 162 525.

{{ article.name }}

{{ (article.catalogArticle && article.catalogArticle.stockBinding.isOriginal) ? article.catalogArticle.supplier.name + '\n' : '' }} {{ article.stockArticle.displayCode }} {{ 'Odpowiednik ' + article.catalogArticle.supplier.name + ' ' + article.catalogArticle.code }}
Informacje katalogowe
Szczegóły produktu
  • {{ criteria.name }}: {{ criteria.value }}
{{ article.stockArticle.prices.client.gross | currency: '' }}
szt.
Ilość:
Produkt dostępny na magazynie. Dostępny. Dostawa w 2-3 dni robocze.
Produkt niedostępny.